Hendek CHP de neler oluyor ?

Aday olan Sayın Nihat Bayraktar; değerli düzgün nitelikli bir iş adamı kardeşimizdir, kişiliklidir, başarılıdır, iyi insandır. Sayın Nihat  Bayraktar sizleri birileri yipratiyor. Siyaset iş insanı gibi değildir. Dükkanınızı siz yönetiyorsunuz, ama partileri örgütler yönetir, oysa ki Hendek de partiyi yönetecek olan örgüt yapılanmasını  halk arasında KOŞ SELAMİ KOŞ diye konuşulan kişi dizayn etmeye çalışıyor. Çok memnunmusunuz bu durumdan sayın adayım. Memnunsanız sorun yok değilseniz daha vakit var bir çare bulursunuz herhalde ne de olsa iş insanisiniz. Partililere kulak verin ve Adayı yıpratmayın, kullanmayın, kukla gibi göstermeyin aynen görüntü budur !.

 

-Hendek halkı ve değerli CHP delegeleri durumu izlerken gereğinide yapacaklarından kuşku yoktur.

Birilerinin liste yapma becerileri hevesleri yada yukarılardan gelen emirleri ile hendek chp dizaynmı edilmeye çalışılıyor ?

 

-Ben yinede böyle olmamasını diliyorum ekliyorum birileri Hendek CHP de Nihat Bayraktar'ı önde vitrin yapıp arkada kendilerimi devam etmekte ?..

Hendek CHP doğal haline bırakın yeter gerçekten sıkıldık tek CHP li Hendek’de sizmisiniz ?delegesinden üyesine herkes küs partiyi düşünüyorsanız bu hal ne ?

 

-Üzülerek sesleniyorum

Dikmenli Ömer amcam, Metin Öztürk,Ahmet Bayram ,Mehmet Kara, Nevin Kuru Şeşen,

Celal Bıçak .... ve diğer partililerimiz sizler bu durumdan çok memnun musunuz? Bırakın şahsı menfaatlerinizi de ülkenin içindeki bu durumunda çıkmak İçin bütünlüğün, beraberliğin, sevgi ve sayginin hakim olduğu halkın UMUT olarak gördüğü CHP’yi dizayn edelim. Birilerinin egolarına teslim olmayalım.

Umarım ki yarın bu yaptıklarınız İçin kalbiniz sizlamaz. Bu VEBAL’in altında kalmamak İçin daha zaman var. Nasıl CHP’lisiniz ki bu durumda sessiz kalabiliyorsunuz.

 

Koş Selami Koş ... nereye iktidara mı yoksa birilerinin değirmenine mi?