Spor Dünyası

Hendekspor BAL ligi, 3. lig maçları oynamaya başladığı günden beri yerel basın ve Hendekspor arasında bir kaos bir didişme bir kavga var.

Paylaşılamayan nedir anlamış değilim. Her sezon muhakkak bir sebep bulunup sosyal medyada yada yerel basında sürekli ama sürekli bir atışma bir kovalamaca var. Şahsen bıktım valla. Ben Hendekspor dendiğinde herkesin etrafında toplandığı, başarı için kenetlendiği bir ortak hareket görmek istiyorum. Yıllardır bu böyleydi. Ne oldu da bu kadar parçalar haline gelindi.

Düne kadar Hendekspor’u umursamayanlar, hatta varlığından haberi olmayanlar bugün sözde Hendekspor başarısı için şuursuzca ayrımcılık yaparak taraftarı yönetimi ve basını bölüyor. 3. Lig serüveninin erken bitmesinde en önemli etken bu kavgalardı. Birlik olunmadı, beraber hareket edilemedi. Herkes kendi doğrusu ile kamuoyunda söz sahibi olmaya güya çok biliyorum ama dikkate alınmıyorum nidaları atarak takımın küme düşmesine destek oldu. Takım düşüncede ben demedim mi ukalalığı yaparak ortalıkta gezindi.

Ben bir taraftar olarak yeter artık bıktık diyorum. Yeni sezon başlarken çıkarılan balta, kazma ne varsa gömün. Aksi takdirde kavgayı kim çıkarırsa karşısına tüm Hendek olarak dikileceğimizi ve hesap soracağımızı bilmesini istiyorum. Kafası olup beyni olmayan futboldan, spor ruhundan anlamayan kendini bilmezleri son kez uyarıyorum. Taraftarın sabrı kalmadı. Biz galibiyette de, mağlubiyette de beraber olan bir Hendek istiyoruz. Aksi davranan bedelini öder.

Kalın sağlıcakla