Sosyal medya ve internette dolaşan küskün ve kırgın olanlar doğruyu bilmeden ne olduğunu anlamadan büyük kılıcı çekip öfke kusmaya kalkanlar hepimiz ama hepimiz araştırmadan olayları incelemeden asıp kesmeye başlamak doğrumu, önce araştır incele sonra başkasının ekmeğine yağ sürmesine yardımcı olma.

Hz. Yusuf’u kardeşleri tarafından kuyuya attıran haset hastalığı da şifa duası ile arınılması gereken bir derttir. Yaşımız ilerledikçe, dünya tecrübemiz arttıkça, olaylara şahitlik ettikçe, ülkemizin anlam ve önemini daha iyi kavrıyoruz. Haliyle, bu anlama katkı yapacak isimlere yöneliyoruz.

Bugüne kadar çok seçim gördük. Her biri diğerinden önemli idi. Sosyal medyanın hayatımıza girmesi ve yaygın hale gelmesinden sonra, seçim işleri daha sancılı, sıkıntılı bir hal aldı. Adayları ve hizmetleri değil, önyargıları yarıştırıyoruz sanki.

 

Seçim öncesinde yaşanan heyecan belkide bize hiç düşünmeden söylemek istemediğimiz sözleri söyletir. Seçmenin kafasında hep o işine gelen sözler kalır. Sonra seçimler biter, sahaya inildiğinde çok farklı olaylar olmaya başlar. Hendek’imizde de böyle olmuştur. Amaç Hendek ve Hendek halkının refahı mutluluğu dusturuyla yola çıkan ve halkımızın gönlüne taht kuran O’nu içimizden biri gibi kabullenip bizim evladımız diyen halk şimdi sokakta, kahve köşelerinde, parklarda yahu nasıl olur nasıl değişir diye yaygara koparanların ekmeğine yağ sürenlere acımasızca eleştirenlere üzülüyorum.

Hendek’imizin yararına yapılacak her çalışmaya hayır diye el kaldıranlara,biz istersek siz çalışırsınız diyenlere eğer siz bravo diyorsanız o zaman diyecek bir lafım yok. Ama hadi bakalım şimdi ne yapacaksınız diyebiliyorsak işte o zaman sizi canı gönülden alkışlarım.

BBP'den MHP'ye işte bundan dolayı geçtik. Yuvamıza bunun için döndük. Sayın Belediye Başkanımız BİZİM TURGUT’umuz Turgut BABAOĞLU çok sevdiği sevdalısı olduğu Hendek ve Hendek halkının mutluluğu refahı için kollarını dondurucu soğuğa aldırmadan sonuna kadar katladı. Azimle ve büyük bir hırsla yeni modern bir Hendek için çalışmalarına başladı.

 

VİRA BİSMİLLAH……!

ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN BAŞKANIM.