Üstadım Sabahattin Ali, benim meskenim dağlardır dağlar demiş benim gökyüzü kesin dağlar, deniz ve orman denildiğinde seyrettiğim ilk ve en derinim gökyüzü bulutlarım kesin orada yaşıyordum, buraya uyumum zor bu yüzden biliyorum en çok sevdiklerim de GÖKYÜZÜ ÇOCUKLARI

Her gittiğim yerin gökyüzünü yıldızlarını fotoğraflarım en çokta yüreğimin içine söyleşiriz, ağladığım da gökyüzü ile söyleşirim hele de keyifliysem nameste selamı yada dualarımla benim şükretmem için çok sebeplerim var. Gökyüzü bana enerjisini gücünü derinlik ve felsefesini öğretiyor birbirimize öyle yürekten bakarız ki ben alamam gözlerimi. Renkleri ve görselinden her gittiğimiz yerde gökyüzü aynı olmasına rağmen aynı değil renkleri sohbeti söyleşileri başka dilde ama biz yürek diliyle anlaşıyoruz.

Deli der gibisiniz bilmiyorsunuz ben GÖKYÜZÜ ÇOCUĞUyum yıldızlarım var! Dolunayım bazen hilalim suya vuran medcezirim mavi gri duman beyaz her rengim bitmez derinliğim enerjim!

Bilmeyen deli der beni anlayan bulutlarda seyahat eder yürek bileti ruh derinliği masmavilikler ben biliyorum ve seviyorum, mavilikleri mavi yürekli güvercinleri ve martılarla dans etmeyi yıldızlara sarılmayı.