Spor Dünyası

Tüm dünyanın ciddi bir süreçten geçtiği böyle zamanlarda insanın içinden de yazmak için İlham da gelmiyor. Kaldı ki ben spor yazıyorum insan hayatının söz konusu olduğu bir ortamda içinde rekabet taşıyan spor konuları yazmak çokda insancıl bir davranış olamaz. Bundan dolayı spor üzerine söyleceğim tek şey evde olsun, bahçede olsun, yada sokakta olsun herkes kendi ruh ve beden sağlığı için bolca spor yapsın.

En azından şu illet başımızdan gidene kadar vücudu zinde tutmak adına günlük aktiviteler haricinde mutlak egzersiz yapalım.
Evde kalmak zorunda olan ve bilhassa bilim ve tarih konularına merakı olan okurlarıma bir İnternet adresi vermek istiyorum. www.inuha.org adresini ziyaret ederek hem çok fazla reklam içermeyen hemde konulara sade ve anlaşılır bir anlatım sunan fevkalade entelektüel bir portal. Bayan okuyucular içinde astroloji bölümü de düşünülmüş. Valla samimiyetle ben çok beğendim evde tecrit edilmek zorunda kaldığımız bu günlerde bilgi dağarcığımızı doğru bilgilerle donatmak hepimize iyi gelecektir.
En kısa sürede bu kötü günleri geride bırakarak sevdiklerimizle tekrar bir arada olacağımız güzel günleri görmek dileğiyle.
Kalın sağlıcakla