Yıllardan beri dost müttefik olarak bildiğimiz ABD acaba bizimle oyun mu oynuyor, yoksa gerçekten bize gizli bir düşmanlık mı besliyor? Dünyada terör olayları varken terör örgütü katil sürüsü pkk’nın uzantısı ypg ve pyd’ye ağır silah ve dostluk sağlıyor. Şimdi neden ABD’nin onlara yardım ettiğini anlamaya çalışalım.

                   Biliyoruz ki Akdeniz soğuk yerlere göre çok sıcak bir bölge. Onun için bazı ülkeler hemen bu sıcak bölgeye inmeye çalışıyorlar. Hangi ülke elbette bu ülke Rusya. Büyük bir Ekonomik alışverişimiz olan Rusya ile tarım ve turizm alanında olan karşılıklı dostluğumuz devam ederken birden Suriye polemiği ve büyük bir soğuk savaş. Tarım ürünleri ve turizm birden tavan yaparken taban yapıyor. ABD bu işe elbette perde arkasından takip ederken bir yandan da Türkiye’ye dost görünmeye çalışıyor. İncirlik üssü ABD’nin Ortadoğu’daki  olmazsa olmazı. İsrail büyük dostu olmasına rağmen Rusya’yı buradan kollamak ve gözetmek daha kolay. Rusya ise savaş uçağının düşürülmesini bahane ederek Türkiye’mizi şantaj yoluyla kendisine çekmeye çalışmaktadır. Pyd ve ypg gibi terör örgütlerine de bir taraftan kucak açmakta, hem de Türkiye’ye yakın olduğunu göstermeye çalışmaktadır. Hem ABD hem de Rusya dost olacakları yerde gizli bir soğuk savaşın içine girmektedir. Oysa Nato’dan dost ve müttefikimiz olan ABD terör yandaşlarını kendisine bizden daha  fazla dost görünmeye çalışmaktadır.

                       Irak’ta bizim canımız kanımız olan Türkmen Musul ve Kerkük halkı ABD’nin de yardımıyla bir zamanlar terör saydığımız Barzani’nin başında olduğu sözüm ona kürdistan cephesine  verilmiştir. Musul ve Kerkük halkı kan ağlarken üstüne üstlük birde referandum yapılmaya ve bu soydaşlarımızın yaşadığı topraklar Barzani’ye verilmek istenmektedir. Hani Irak’ın toprak bütünlüğüne sadık kalınacaktı. Hani Musul ve Kerkük korunacaktı. Ne oldu.Hiçbir şey. ABD her gün yeni düşmanlılar türetmekte, bunu yalan yere inkar etmektedir. Bize karşı olan düşmanlığını açıkça beyan etmekten de çekinmemektedir. Türkiye’mizdeki kısır çekişmelerle uğraşan siyasilerimiz bunu görmezlikten gelmektedir.

                       Görünürde herkes Hem Güneydoğu Sınırımızın korunacağını belirtiyor. Ama Eli kanlı terör canavarları pyd- ypg ve işbirlikçisi işid topraklarımıza saldırı yapmaktan çekinmemektedir. Yurdumuza gelen Suriye’liler her an tehlike çanları çalmaktadırlar. Birde bunlara vatandaşlık verirsek yakında bizleri bu topraklardan atmaya kalkışacaklar. Bir mayın gibi bunların ne zaman patlayacakları belli değil.

            Umarım yazdıklarım beni ve herkesi yanıltır. Mutlu ve güzel bir Türkiye için.

ALLAH MÜSLÜMAN TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN!

    ALLAH’A  EMANET OLUN…….