Milliyetçi Hareket Dokuz Işık Doktrinini kendisine felsefe olarak kabul eden ülkücülüğün ve ülkücülerin asla vazgeçmediği  büyük Türk Milleti’nin can damarı olan bir siyasi harekettir.

            Milliyetçi Hareket  asla ülkücülükten ve ülkücülerden vazgeçmeyen bir hareket olmasına rağmen daha Bismillahirrahmanirrahim demeden ülkü ocaklarına pranga vuran zihniyet, bizleri sokak çapulcuları sanıp sokaklardan çekilin demek gibi bir gaf yapan bir başkan acaba bizleri ne sanıyor.Yıllarca bu vatanın savunmasını kendisine düstur olarak kabul eden ülkücü camia kilitlendikten sonra bakın ne oldu.Ülkücüler birbirlerini tanımaz tanıyamaz hale getirildi.Yıllardır iktidara susamış bir camia ve her seçimden sonra millet bize muhalefetlik görevi verdi demekten bıkmayan bir siyasi lider.Ben falan siyasi parti ile aynı yerde olmam diyen bu lider şimdi bu siyasilerin arka koltuklarında oturuyor bu daha mı iyi.Artık birilerine payanda olmaktan bıktık.Salı günleri yapılan meclis konuşmasında Milliyetçi Harekete kırıcı söz söylemeye dikkat eden ey başkan bizi kırdın bizi yok ettin.Benden olmayan herkes paralel yapıdır deme gafletine nasıl düştün.Biz okyanus ötesi dediğin o paralel yapının ne olduğunu bile anlamayan yok sayan bir hareketiz. Geleceği düşünmek paralellik mi? Artık bizimde iktidara yürümek hakkımız değil mi? Sizin görevinizde  tabanın sesini dinlemek değil mi?Başbuğ olmak tebasına sahip çıkmak değil mi?Türk Milleti artık bir değişiklik istiyor.Ortada gezen başıbozuk dediklerin sizin için gecesini gündüzüne katıp çalışan insanlar sayın başkan.Türk Milleti artık sizinle olmayacağını bildirdi.Yeni bir oluşumun gerçekleşmesi  istediğini size apaçık gösterdi.

Her gittiğimiz yerde milliyetçileri küstürenler artık şuna inanmalılar; bizimle olmuyor,olmayacakta. Esnafımız,köylümüz,memurumuz,emeklimiz, görenimiz ve  görmeyenimiz sizinle olmayacağını her sohbette dile getiriyorsa tabanın ve Türk Milletinin sesine kulaklarınızı tıkamayı bırakın.Önce başınızı ellerinizin içine alın neden olmuyor diye  düşünün düşünün düşünün bir daha düşünün.Belki o zaman neden olmadığını anlayabilirsiniz.

         Yüce Allah’ın izniyle bu değişimin gerçekleşeceğine O zirveye çıkacağımıza Türk Milleti olarak canu gönülden inanıyoruz.

ALLAH TÜRK MİLLETİNİ, MÜSLÜMAN ALEMİNİ KORUSUN ve YÜCELTSİN !!!!!                                                      Saygılarımla;