Spor Dünyası

Bugün alınan Mehmet Ali Honca hocanın görevine son verilmesi kararı düşündürücü bir karardır. Evvela alınan bu karar sportif bir amaç için takımın önünü açmak mı yoksa yönetimde ego tatminimi? İki düşüncenin ilkinden yola çıkalım, madem böyle bir sportif başarı düşünce ile hareket edilecekti neden ilk yarı bittiğinde bu operasyon yapılmadı?

Hocaya transfer yaptır takımın hazırlık döneminde takımın başında tut ikinci yarı 3 maç oynansın takım sadece 1puan geride zirveye ortak ve sen radikal bir kararla hoca değiş. Beyler aldığınız bu risk eğer lehimize bir sonuçla noktalanmazsa bedelini sizler ödersiniz. Acısını hep beraber çekeriz, harcanan para sizin paranız değil bu. Vebal omuzlarınızda attığınız adımlara dikkat edin, bir rüyadan uyanmak üzereyiz ve beni bu rüyadan kim uyandırırsa bu seyirciyi kim hayal kırıklığına uğratırsa bedelini Hendek Spor tarihi boyunca ödemeye devam edecektir. Başarı bir kişi ile gelmez, yönetim, seyirci, sporcu herkes başarıda üzerine düşeni yapmakla mükelleftir. Ben böyle düşünüyorum sen yanlışsın ben haklıyım sen haksızsın didişmeleri ile başarı gelmez. Yönetim kurulu yaptığı bu hamleden önce muhakkak hoca meselesini halletmiştir. Herhalde hocalığı da biz yapacağız demeyecektir.

Mehmet Ali Honca hocaya hakkım varsa hakkımı helal ediyorum. Yolu açık olsun, gönül kapılarımız kendisine sonuna kadar açık olacaktır