Merhaba ey gönül dostları;

Uzun zamandan beri sizlerle beraber olamadığım için çok üzgünüm. Babadan kalma bağ bahçeyi onarmak ürününü toplamak hem de biraz dinlenmek amacıyla baba toprağı olan cennet mavisi ve  yeşili iç ,içe olan Karadeniz’e  gittiğim için ayrı kaldık. Sizlerle beraber dertlerimizi, problemlerimizi paylaşmak, yazmak birbirimize destek olmak ne kadar güzel; Yazacak o kadar şey var ki hangisini yazacağımızı şaşırır hale getirildik.

              Karıncayı bile ezme bir gün gelir sana yardım eder. Yavrulayan kuşun yuvasını bozma bir gün gelir o yuva sana da lazım olur. İnsanları hor görme bir gün gelir yapacağın tüm cemiyetlerinde sana yardımcı olur. Kendini dev aynasında görme bir gün gelir ayna kırılır o azametin yok olur. İnsanları dışlama bir gün gelir yalnızlığına sebep olur. Herkesi dost sanıp aldanma bir gün gelir o dostlar sana düşman olur. Yaz gelmiş gibi durma, etrafına iyi bak yoksa sonbahar gelmeden kış olur. İnsanları dışlama bir gün gelir yalnızlık sana yar olur.

              Ey sevgili, Ey saygıdeğer genel Başkanım Devlet BAHÇELİ! Çok düşündüğüm ama anlayamadığım ülkücüleri birbirlerine karşı kışkırtmakla ne yapmak istiyorsun. Yıllarca bu dava uğruna gözünü kırpmadan şehit olan bu ülkücüleri neden böyle dışlıyorsun. Ülkücüler boş şeylerle suçlanırken onlara sahip çıkmak yerine parti teşkilatlarını kapatıyor, yerlerine belki o değerleri taşımayacak kişileri atıyorsun. Ülkücü demek yenilikçi büyüklerine saygılı küçüklerini seven vatan millet aşkı ile yanıp tutuşan ve bu uğurda hiçbir şeyden çekinmeyen demek değil midir. Anlayamıyorum bu saygı ve sevgiyi yok etmeye çalışmanız nedendir. Artık bir dışarı çıkın gezin bakalım sokaktaki insanlar ne düşünüyor ne yapıyor. Sizi çevreleyenler eğer ülkücüleri dışlamanızı istiyorsa Allah aşkına başınızı yastığa koyduğunuzda bir düşünün. Ne olur bir de bizim sesimize kulak verin. Ülkücüler horlanıyor, ülkücüler dışlanıyorsa ne yapılması gerektiğini artık düşünün ne olur. Birileri kendilerini ülkücü yazar çizer yerine koyup bizlere sokak soytarısı diyecek kadar alçalıyor ve kendini ülkücü olarak görüyorsa bunun sebebi sizsiniz sayın genel başkanım. Artık ülkücü camianın ayrılması değil birleşmesi gerekir. Bir ülkücü bütün ülkücülerin kardeşidir, canıdır her şeyidir. Bu kardeşliğin yerine gelinen nokta ise ülkücülerin bir birlerini farklı görme noktasına getirilmiştir. Ayrımcıların, bölücülerin Ülkemizi kan gölüne çeviren vatan hainleri kan emici canavarların bu memleketi ne hale getirdiğini hep birlikte gördük. Şimdi birlik olmanın dayanışmanın, sarılmanın kardeş olmanın zamanıdır. Bu kardeşliğimizi birleştirme zamanıdır.

Unutma! Ey Genel Başkanım!

Vatan-  Millet -  Bayrak ve İslam yolunda Türk Milliyetçisi bir gün gelir sana dost olur.

Pensilvanya canavarına karşı göğsünü siper ederek hayatını kaybeden Kahraman 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ’mizi saygıyla anıyor, gazilerime Yüce Allah’tan acil şifalar diliyorum.

              

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!

YÜCE ALLAH

MÜSLÜMAN –TÜRK’Ü KORUSUN ve YÜCELTSİN!