Spor Dünyası

Siyaset kazanının fokurdayarak kaynadığı su günlerde Hendek Sporumuz şampiyon olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.  Fikstür avantajı fazlasıyla bizde olan son haftalarda bunu en iyi şekilde değerlendirmek gerekiyor.

Geçtiğimiz günlerde Hendek’ te organize edilen uluslararası Muay thai müsabakaları yapıldı başından sonuna kadar izlemdim ve bir Hendek’li olarak gurur duydum.  Böylesi önemli bir organizasyon çok değil bir yıl öncesinde bile bizim için bir hayalden ibaretti, üzülerek söylüyorum ki bu hayal gerçekleşirken değerli Hendek halkı yeterince sahip çıkarak destek veremedi, öyle ki bürokrasiden hiç kimse salonu şereflendirmedi, inşallah yakında tekrarı düşünülen bu organizasyona gerekli desteği vererek bu durumu telaffi ederiz.

Türkiye şampiyonasında takım halinde ikinci olan güreş takımımızı canı gönülden kutluyorum, zor şartlar altında gelen bu başarıları görmezden gelmek nankörlüğün dik alası olur..

Satırlarımı bu hafta sonu oynanacak olan Serdivan spor Hendek Spor maçını değerli okurlarıma hatırlatarak sonlandırmak istiyorum..

Kalın sağlıcakla