Spor Dünyası

Hendek spor sezona Ziraat Türkiye Kupası maçları yüzünden erken başladı. Başlamasına başladı da bir türlü ahenk tutturamadı. Sezon başı olduğu için düzelir zaman var diyorduk ama sezon geldi değişen pek bir şey yok. Kupadan elendik eyvallah. Eee sezona ne parolası ile başlıyoruz. Şampiyon mu olacağız. Kümede kalmaya mı mücadele edeceğiz. Ne hayal kuruyorsak ona göre çıtamızı bilelim. Bir şeyler düzeltilmeye çalışılıyor emek veriliyor. Tamam da her atılan yanlış adımın maddi bir bedeli var. Yapmayın Allah aşkına sezon bütçesini sezona başlamadan bitirirseniz bizde taraftar olarak harcanan para kadar başarı bekleriz. Hendek Spor kimsenin deneme tahtası değil eğer egonuzu tatmin etmek için buradaysanız tarih sizi de hak ettiğiniz yere koyacaktır.

Belediye başkanı Turgut Babaoğlu sporun içinden gelen bir siyasidir eğer geminin su aldığını göremezse ilk ayakları ıslanacak olandır kaldı ki bunun olmasını en son isteyecek kişidir.

Herkesin bir an önce toparlanması lazım otoritede boşluk varsa derhal müdahale edilip kökünden kazınması gerek yoksa eyvah para etmeyecek. Rüyadan erken uyanırız, takımdaki eksikler derhal giderilmeli. Transfer yapılacaksa yapılmalı maddi kaynaklara doğru yere aktarılmalı ve Hendek Spor hak ettiği yere getirilmelidir. Geçen her dakika aleyhimize herkes aklını başına alsın.

Benden demesi.

Kalın sağlıcakla