Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Ziya Gökalp İlköğretim  okulu mezuniyet programı düzenledi.

Öğretmenevi salonunda düzenlenen Mezuniyet programına Okul Müdürü Özcan Arslan, Ş.Mahmutbey İlköğretim okulu müdürü Nizamettin Akmanlar,Okul Aile Birliği Başkanı Hatice Kandil,Öğretmenler , Veliler ve Öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından Okul Müdürü Özcan Arslan günün mana ve önemini belirten bir konuşma yaparak mezun olan öğrencilere gelecekte ki eğitim ve öğretim yıllarında başarılar diledi.

Okul birincisi Burak Kandil, İkinci Salih Çakar ve Üçüncü Fatma Zehra Gümüşabatlı’ya plaket takdim edildi.

Ziya Gökalp İlköğretim Okulundan mezun olan 40 öğrenciye diplomaları verildi. Ziya Gökalp İlköğretim okulunda uzun yıllar görev yapan Ş.Mahmutbey İlköğretim Okulu Müdürü Nizamettin Akmanlar eski öğrencilerini görmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek büyük bir memnuniyetle görev yaptığını ifade eden duygusal konuşma yaptı.

Ziya Gökalp İlköğretim okulu müdürü Özcan Arslan eski müdür Nizamettin Akmanlar’a çiçek takdime ederek kendisini aralarında görmekten dolayı memnun olduğunu belirterek teşekkür etti.

Diplomalarını alan Ziya Gökalp İlköğretim okulu öğrencileri kep fırlattıktan sonra müzik eşliğinde gönüllerince eğlenerek mezuniyetin tadını çıkardılar.