Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Ziya Gökalp İlköğretim 6-7- ve 8.Sınıfı Öğrencileri Demokrasi Eğitim Kulübü Sosyal etkinlik kapsamında Melek Nişancı Huzur evini ziyaret ettiler.

Ziya Gökalp İlköğretim Okulu Müdürü Özcan Arslan ve öğretmenler nezaretinde Melek Nişancı Huzur evin de yaşayan yaşlıları ziyarete 6-7 ve 8.Sınıflardan öğrenciler katıldı.Öğrenciler Huzur evi yaşlılarına çiçek takdim etti.

İlköğretim Öğrencilerini karşılarında gören Huzur evi sakinleri duygu dolu anlar yaşadı.İlköğretim Öğrencilerine ilgi gösteren Huzur evi sakinleri Öğrencilere hayatlarından kesitler anlatarak sohbet ettiler.

Ziya Gökalp İlköğretim Öğrencileri, Huzur evinde yaşamlarını sürdüren büyüklerinin tatlı ve güler yüz ile karşılamalarından dolayı güzel duygular yaşadıklarını söylediler.

Melek Nişancı Huzur evi sakinleri Öğrencilerin Eğitimlerini aksatmadan zamanlarını boş geçirmemelerini,çok çalışarak gelecekte Vatanına, milletine hizmet eden, Anne, Babalarına, Öğretmenlerine ve büyüklerine saygı ve sevgi içerisinde olmalarını istediler.Ailenin ve Büyüklerin önemine değinen Huzur evi sakinleri öğrencileri görmekten dolayı çok mutlu olduklarını ve her zaman kapılarının açık olduğunu ifade ettiler.

Ziya Gökalp İlköğretim Okulu Müdürü Özcan Arslan “ Öğrencilerimizin huzur evinde yaşayan büyüklerimizi ziyaret etmeleri ve onların yaşam tecrübelerinden faydalanmalarını istedik.Orada ki Büyüklerimizin bizleri tatlı ve güler yüz ile karşılamaları bizleri duygulandırdı.Kendilerine bundan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Melek Nişancı Huzur evinde yaşamlarını sürdüren büyüklerin,öğrencileri yine beklediklerini başarılı olmaları için her zaman dua edeceklerini söylemelerinin ardından program sona erdi.