Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Ziya Gökalp İlköğretim okulu 1972 mezunlarından Eski okul müdürü ve öğretmenlerine sürpriz yaparak yemekte buluştular.

Öğretmenler günü nedeniyle Hendek Ziya Gökalp İlköğretim okulunda 1972 yılı mezunu olan 5/B sınıfı öğrencileri o dönemin Okul Müdürü Kamil Odabaş ve sınıf öğretmenleri Leyla Bağ,Meral Erdemli, Necati Emil, Kıymet Emil ve Cemalettin Ancak ile Mimoza restaurantta verdikleri yemekte bir araya geldiler.

Mimoza restaurantta verilen yemekte 1972 yılı Hendek Ziya Gökalp İlköğretim okulu 5/B sınıfı öğrencileri hem mezuniyetlerinin 40.yılını hemde o dönemin okul müdürü ve sınıf öğretmenleri ile birlikte iki mutluluğu bir arada yaşadılar.

Yemekte duygu dolu anlar yaşanırken Emekli Öğretmen ve eski Ziya Gökalp İlköğretim okulu Müdürü Kamil Odabaş çok duygulandığını ifade ederek “ Burada sizlerle olmaktan çok mutluyum.Sizlere bir aradayken 50 yıllık geçmiş film şeridi gibi gözlerimin önünden geçti.Hepimizin öğretmenler gününü kutluyorum” dedi.

Eski ve emekli müdür Kamil Odabaş’ın o yıllarda öğretmenler ve öğrencileri ile yaşadığı anıları anlatması duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu.

Yemekte Ayşe Demir “40.mezuniyet yılları ile birlikte Öğretmenler gününü eski öğretmenleri ile birlikte kutlamaktan dolayı mutlu olduğunu söyleyerek tüm öğretmenlerin  gününü kutluyorum” dedi.

Yemeğin ardından Öğrenciler tek tek Öğretmenlerine Çiçek takdim ederek çifte mutluluğu birlikte yaşadılar.