Hendek Vadi Emlak
Hendek'te Kalp Krizi geçirerek hayatını kaybeden Zabıta Komiseri Yusuf Dolaş için Hendek Belediye önünde tören düzenlendi.

Belediye önünde düzenlenen törene Belediye Başkanı Ali İnci,İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kadir Erdem,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Gevher,İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar,İlçe Müftüsü Ekrem Saylam,İl Genel Meclis üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşları,Zabıta Müdürü Harun Kaynak,Zabıta ekipleri,Belediye personeli,Sevenleri ve yakınları katıldı.

Cenaze namazı öncesi Belediye binası önünde düzenlenen törende Belediye Başkanı Ali İnci disiplin içerisinde çalışan ve sevdiğimiz değerli bir personelini kaybetmenin üzüntüsünü yaşadığını belirterek,Zabıta Komiseri Yusuf Dolaş’a Allah’tan rahmet,sevenlerine ve yakınlarına baş sağlığı diledi.

Zabıta Komiserini son yolculuğuna uğurlayan Zabıta Müdürü Harun Kaynak ve arkadaşları büyük üzüntü yaşayarak gözyaşlarını tutamadı.48 Yaşında Kalp Krizi geçirerek hayatını kaybeden Zabıta Komiseri Yusuf Dolaş’ın kızı tabutuna sarılarak gözyaşları döktü.

İlçe Müftüsü Ekrem Saylam’ın dua etmesi ile Zabıta Komiseri,sevenlerinin omuzlarında Yeni Camii’ye götürüldü.Öğlen Namazından sonra kılınan Cenaze namazının ardından Zabıta Komiseri Yusuf Dolaş gözyaşları içerisinde Hendek Aile Kabristanlığına defn edildi.