Hendek Vadi Emlak
Afyon’da yarın başlayacak Türkiye Voleybol Ligi 2.Lig Play-Off Müsabakaları’nda mücadele edecek Hendekspor, Meşhur Sakarya Islama Köfte Salonu’nda yediği yemeğin ardından bu şehre gitti. Sultanlarda hedef 2.Lig’e yükselmek.

Hendekspor, Afyon’da yarın başlayacak Türkiye Voleybol Ligi 2.Lig Play-Off Müsabakaları öncesi Meşhur Sakarya Islama Köfte Salonu’nda yemekte buluştu. İşyeri sahibi Yusuf Büyükyıldırım’ın verdiği yemekte sporcuların bir hayli moralli olmaları gözlerden kaçmadı. Yarın başlayacak maçlar öncesinde yediği yemeğin ardından Afyon’a hareket eden Hendekspor’da hedef geçen yıl kapısından döndüğü 2.Lig’e bu sezon yükselerek başarılarına bir yenisini daha eklemek.

Afyon’da ilk maçında Pazartesi günü saat 15.00’da Bartın Polisgücü ile karşılaşacak Hendekspor ardından sırasıyla Salı günü Manisa Anemon, Çarşamba günü ise Tarsus Belediye ile kozlarını paylaşacak. 2.Lig’e yükselmekten başka bir düşünceleri olmadığını belirten Hendekspor Antrenörü İdris Demir, “Meşhur Sakarya Islama Köfte Salonu sahibi Yusuf Büyükyıldırım başta olmak üzere bize destek veren herkese 2.Lig’e yükselerek teşekkürümüzü etmek istiyoruz” ifadesini kullandı.