HENDEKTE MEYDANA GELEN KAZALAR

Hendek Çakallık Mahallesinde G.T. idaresindeki 54 SB … plakalı Panelvan tipi araç ile seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybederek devrilerek yoldan çıktı.

Kazada G.T ve adı öğrenilemeyen bir kişi yaralandı.

Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Hendek-Kazımiye Mahallesinde, B.Y.(1997’d.lu/K) yönetimindeki araç ile seyir halindeyken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağına bisikleti ile giden H.Y.(2006’d.lu/e) çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

Hendek-Nuriye Mahallesinde, H.B.(1948’d.lu/E) yönetimindeki minibüs ile seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybederek aynı istikametten gelmekte olan M.D.(1994’d.lu/E) yönetimindeki otomobile yandan çarpması sonucu meydana gelen kazada (6) kişi hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

Hendek-Hamitli Mahallesinde, Y.K.(1985’d.lu/E) yönetimindeki minibüs ile seyir halindeyken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağında park halinde olan A.A.(1982’d.lu/E) yönetimindeki çekiciye çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi ölmüş, (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Y.K. ve A.A. Adli makamlarca ifadelerinin alınmasına müteakip serbest bırakılmıştır.

Hendek-Tuzak Mahallesinde, C.Ö.(1956’d.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halindeyken M.Ö.(1991’d.lu/E) yönetimindeki aracı sollamak isterken karşı istikametten gelen M.O.(1995’d.lu/E) yönetimindeki araca çarpması sonucu meydana gelen kazada (3) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.