Hendek-Sakarya arasında çalışan Halk Otobüslerini kullanan Vatandaşlar son günlerde kalkış saatlerinin devamlı değişmesi nedeniyle saatlerin sabitlenmesini istiyor.
İşimizden olacağız
Pandemi nedeniyle ayakta yolcu almanın yasak olduğu Halk Otobüslerinde son zamanlarda kalkış saatlerinin devamı değiştiğinden şikâyet eden yolcular, iş yerlerimize geç kalıyoruz, bazıları dolup erken kalkıyor, bazıları geç doluyor. Kalkış saatlerine bir çare bulunsun bu gidişle işimizden olacağız diyerek çağrıda bulundular.
Onlar da zor durumda
Otobüs İşletmecilerinin de kendilerine göre haklı olduğunu ifade eden Vatandaşlar, pandemi nedeniyle onlar da zor durumdalar farkındayız fakat kalkış saatleri sabitlensin bizler de işimize gücümüze rahat yetişelim diyerek saat düzenlemeleri konusunda yetkililere seslendiler.
Personellere tolerans
Hendek’te bazı kurumların otobüs saatlerinin değişkenliği nedeniyle personeline işe gidiş ve gelişlerinde meydana gelen geç kalmalardan kaynaklı personellerine tolerans tanıdığı fakat işlerinin aksaması nedeniyle onların da zorlandığı öğrenildi.