Hendek İnşaat Tadilat
 

Aroma Bayanlar Voleybol 3.Ligi’nde Bartın deplasmanına günü birlik giden Hendekspor 45 dakika kala yetiştiği maçta Bartın Polisgücü’ne son sette 3-2 mağlup oldu.

 

Günübirlik eziyeti

Aroma Bayanlar Voleybol 3.Ligi’nde başarılı bir performans sergileyen Hendekspor, Bartın Polisgücü ile karşılaştı. Zorlu deplasmana günü birlik gitmek zorunda kalan mavi-siyahlı ekip karşılaşmaya kısa süre kala vardı. Buna rağmen oyuna iyi başlayan Hendekspor müsabakada 2-1 öne geçti. Dördüncü sette yakaladığı avantajı koruyamayan Hendekspor son seti de kaybedince maçtan 3-2 mağlup ayrıldı.

Biz uyardık

Geçtiğimiz hafta Hendek’te oynanan Eskişehir Anadolu Üniversitesi karşılaşmasında Hendekspor Kulüp Başkanına Bartın deplasmanı filenin sultanlarına eziyet olacağını günü birlik gidilmesi sporcuları yoracağını söyleyerek uyarmamıza rağmen Hendekspor Voleybol takımı Bartın deplasmanına bu kış şartlarında günü birlik gitmek zorunda kaldı.Günü birlik giden Hendekspor Bayan Voleybol takımı zorluklara ve eziyete rağmen salonda başarılı bir performans sergilemelerine rağmen sonunu getiremedi ve salondan 3-2 mağlup olmak zorunda kaldı.Hendeğin adını ülkemizin bir çok bölgesinde gururla ve başarıyla duyuran Hendekspor Bayan Voleybol takımı tüm zor şartlara rağmen herkesin takdirini topluyor.

Şanssız yenilgi

Hendekspor’da Antrenör İdris Demir, karşılaşmaya günü birlik gelmenin sıkıntısını dördüncü sette yaşadıklarını belirterek bununda yenilgiyle sonuçlandığını söyledi. Demir, “Bartın deplasmanında galip gelmek istiyorduk Ancak sporcularım karşılaşmaya yorgun olarak çıktı. Yine de elimizden geleni yaptık. Üzgünüz” dedi.