Hendek Abdurrahman Gürses Caddesi ile Yıldırım Beyazıt Caddesinin kesiştiği noktada meydana gelen kazada Pat Pat Tabir edilen Tarım aracı ile Otomobil çarpıştı. Kazada Pat pat motoru sürücüsü ve yanında bulunan bir kişi yaralandı.
Edinilen bilgilere göre; Hendek’ten Çağlayan yolu üzerine seyir halinde olan Murat D. idaresindeki 54 AER .... plakalı Otomobil, Yıldırım Beyazıt caddesi üzerinden gelen Ogün T. İdaresindeki Pat Pat motoru ile çarpıştı. Kazada Hendek istikametine dönmek isteyen Ali Ö. idaresindeki 54 ABF ... idaresindeki otomobilde maddi hasar meydana geldi.
Kazada yaralanan Pat Pat motoru sürücüsü Ogün T. ile yanında bulunan Habip T. Sağlık ekiplerince Hendek Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Sürekli kazaların meydana geldiği aynı noktada vatandaşlarda tepkilerini göstererek daha önce de talep ettikleri hız kesici tümsek yada kavşak yapılması noktasında taleplerini yinelediler. Vatandaşlar yetkililere seslenerek burada biri veya birileri can vermeden bir an önce hız kesici tümsek veya kavşak çalışmasının yapılmasını talep ettiler.
Bu akşam üzeri meydana gelen kazadan önce Yenimahalle Muhtarı İsmet İskefiyeli taleplerini ve iletirsen, Çağlayan Mahallesi halkı hız kesen tümsekin yapılmasını istemişti. Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü de bu yönde talepte bulunmuştu.