Ziyarette Genel Sekreter Yılmaz'a, Yağlı Güreş MHK Üyesi Sait Temiz ve Uluslararası Hakem Sadettin Yücel eşlik etti.

Heyeti; Hendek Güreş İhtisas Kulübü Başkanı Feyzullah Köstereli, Kulübün Lokomotifi eski Başkan Harun Kaynak, Kulübün Antrenörleri Sefer Sarı, Zafer Başar, Suat Aydın ve Rıza Yetim, TGF ve Güreş Düzenleyen Kentler Birliği Basın Yayın Kurulu Üyesi, Güreş Yazarı Gazeteci Cemil Tekin birlikte ağırladılar.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kulüp Başkanı Feyzullah Köstereli şunları söyledi: "Hendek Güreş İhtisas Kulübü ve Hendek TOHM (Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi) olarak, Sayın Genel Sekreterimizin yapmış olduğu ziyaret bizi fazlasıyla memnun etmiştir. Hatırlanmak çok güzel, zaten Federasyonumuzla yıllardır koordineli bir şekilde uyum içinde çalışıyoruz. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine ve beraberindeki hocalarıma teşekkür ediyorum" dedi.

TGF Genel Sekreteri Tahir Yılmaz ise, "Hendek'in bizim gönlümüzde ayrı bir yeri var. Buradaki Başkanlarımla, hocalarımla yıllardır tanışıyoruz. Bir çoğu ile hem minderde hemde çayırda güreş yaptım. O yüzden Hendek bizim için çok önemli, Hendek'te bu kadar kıymetli, başarılı hocalarımız varken Hendek'in, Hendek'linin evvel Allah sırtı yere gelmez diyerek, ilgi ve alakalarından ötürü tüm ekibe teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyaret günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.