Hendek İnşaat Tadilat
Hendekspor Bayan Voleybol takımı Yılın salon spor takımı ödülünü aldı.

 

Zirvedekiler ödül töreninde Sakarya’da büyük başarılara imza atanlar ile Sakarya’yı başarıyla temsil eden değerler bir araya geldi.

Aroma Bayan Voleybol 3.liginde başarı ile ilçemizi ve ilimizi  temsil eden Hendekspor Bayan voleybol takımı Zirvedekiler programında ödül aldı.

Zirvedekiler Onur ve Özel ödüller programında Yılın Salon Spor Takımı seçilen Hendekspor Bayan Voleybol Takımı adına ödülü, takım kaptanı Esma Yaşar SESOB Başkanı Hasan Alişan’dan aldı.

SRT Medya Grup bünyesindeki Adapostası Gazetesi’nin geleneksel ‘Zirvedekiler’ anketinde birinci seçilenler ile Sakarya’ya geçmişte ve günümüzde hizmet eden değerlere verilen Onur Ödülleri ve Özel Ödüller önceki gece AFA Kültür Merkezi’nde düzenlenen görkemli gecede sahiplerini buldu.

Yılın Salon Spor Takımı seçilen Hendekspor adına ödülü, takım kaptanı Esma Yaşar SESOB Başkanı Hasan Alişan’dan aldı.Heyecanlı olan Hendekspor kaptanı Esma ödülü takım adına almanın mutluluğunu yaşadığını söyleyerek,daha çok zirveye çıkmak istediklerini ifade etti.

 

Seçkin davetliler

Geceye Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Mustafa İsen, Vali Mustafa Büyük, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş AK Parti Sakarya Milletvekilleri Hasan Ali Çelik, Ayşenur İslam, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Türk-İş Genel Mali Sekreteri Ergün Atalay ile çok sayıda oda, belediye başkanı, iş ve spor dünyasının seçkin davetlileri ve ödül alanların yakınları katıldı.