Hendek İnşaat Tadilat
Ünlü pop sanatçısı Betül Demir ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde savcı rolünü oynayan Ayşe Çiğdem Baturneredeyse her hafta farklı yıldızları ağırlayan ParkshopOutletteydiler.

ParkshopOutlet genel müdürü Can Yıldız’ ın hafta sonu misafirleri Türk pop müziğinin başarılı yorumcularından Betül Demir ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde savcı rolü ile dikkatleri çeken genç oyuncu Ayşe Çiğdem Baturdu. Betül Demir’ in Ankara konseri sonrası ParkshopOutlet’ te akşam yemeğinde bir araya gelen üçlü geç saatlere kadar uzun süre sohbet ettiler. Oldukça keyifli oldukları gözlendi.

Can Yıldız sebebi ziyaret hakkında ‘ Kendileri ile daha önce ki yönetimini yaptığımız AVM ler de ki ortak keyifli çalışmalara dayanan güçlü dostluklarımız bulunmakta. Sağ olsunlar çok ince düşünüp ParkshopOutlet’ de göreve başlamamı tebrik etmek amacıyla ziyaretime geldiler. Her ikisi de kendilerini alanlarında kanıtlamış yaptıkları işlerde halkımızın büyük beğenisini kazanmış ve kişilikleri ile de örnek gösterilebilecek değerli sanatçı dostlarımız. Umarım yakın gelecekte kendileri ile ParkshopOutlet’ te de farklı projelere imza atarız. Kendileri de Hendek halkı ile bir araya gelmek içiz sabırsızlandıklarını her defasında iletiyorlar zaten…’ açıklamasını yaptı.