Hendek Vadi Emlak
Hendekspor, Ankara’da yarın başlayacak ve 5 gün sürecek Yıldızlar Voleybol Final Grubu’nun hazırlıklarını tamamladı. Güçlü rakiplerle karşılaşacak mavi-siyahlı bayanlar şampiyonluk istiyor.

Hendekspor iddialı hazırlandı

Ankara’da yarın başlayacak ve 5 gün sürecek Yıldızlar Voleybol Final Grubu Müsabakaları’nda yer alacak Henrdekspor çalışmalarını tamamladı. Antrenör İdris Demir nezaretinde yaptığı idmanlarla hazırlıklarına nokta koyan mavi-siyahlı bayanlarda moraller yerinde. Türkiye’nin en iyi takımlarıyla karşı karşıya gelecek Hendek Yıldızlar Takımı’nda sporcular, ilçelerini en iyi şekilde temsil ederek şampiyonluk kupasını Hendek’e getirmek için ellerinden geleni yapacaklarının sözünü verdi. Hendek Yıldız Takımı, final grubu için bugün Ankara’ya giderek çalışmalarına başkentte devam edecek.

Kupayı kazanmak istiyoruz

Hendekspor Antrenörü İdris Demir, üç kategoride finale kalarak kazandıkları büyük başarıyı Yıldızlar da şampiyon olarak taçlandırmak istediklerini söyledi. Demir, “Şampiyonada çok zorlu rakipler bizi bekliyor. Ancak bizde çok iyi durumdayız. Sporcularım şampiyonanın zorluğunun bilincinde. Önce grup maçlarını en iyi şekilde tamamlayıp ardından kupayı kazanmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi. Öte yandan Antrenör İdris Demir, başta Hendek Belediye Başkanı Ali İnci desteğini esirgemeyen herekse şampiyonluk kupasını hediye etmek istediklerini belirtti.