Hendek İnşaat Tadilat
Hendekspor, Yıldızlar Voleybol Final Grubu’na kötü bir başlangıç yaptı. Temsilcimiz, Ankara’da oynadığı maçta ev sahibi Karayolları’na 3-0 mağlup oldu. Hendekspor ikinci maçında 12.30’da Antalya Kepez ile karşılaşacak.

Ankara’da bayşlayan Yıldızlar Voleybol Final Grubu’nda yer alan Hendekspor ilk maçında ev sahibi Karayolları ile karşılaştı. Rakibi önünde maç boyunca istediği oyunu salona yansıtamayan mavi-siyahlı bayanlar, maçı 3-0 kaybederek gruba kötü bir başlangıç yaptı. Hendekspor grupta ikinci maçında bugün 12.30’da Antalya Kepez ile karşılaşacak. Temsilcimiz bu maçı da kaybetmesi durumunda gruplara veda edecek.

Kötü günümüzdeydik

Ankara Karayolları önünde kötü bir oyun ortaya koyduklarını belirten Antrenör İdris Demir, mağlubiyetin bu şartlarda kaçınılmaz olduğunu söyledi. Demir, “Kazanmak istediğimiz bir maçtı. Ama oyuncularım kötü bir karşılaşma çıkardı. Ummadığımız bir yenilgi aldık. Artık grupta kalan iki maçı da kazanarak alınacak sonuçlara göre bir üst tura yükselmek için mücadelemizi vereceğiz” şeklinde konuştu.