Hendek Vadi Emlak
Eskişehir’de start alan Yıldız Kızlar Voleybol Final Grubu’nda maça maddi sıkıntılar nedeniyle günü birlik gitmek zorunda kalan Hendekspor Yıldız takımı ilk maçında Arkas ile karşılaştı. Günü birlik giden Yıldızlarda yorgunluk ile birlikte güçlü rakibine direnemeyen sultanlar, salondan 3-0 mağlup ayrıldı. Hendekspor ikinci maçında yarın 13.00’da Ankara Karşıyaka ile karşılaşacak.

 

Maddi sıkıntı günü birlik gitmeye zorladı

 Eskişehir’de yapılan finallere maddi imkansızlık nedeniyle maç günü giden Hendekspor’da gelecek hafta İzmir’de yapılacak Gençler Finallerine de maç günü gideceği öğrenildi. Bu sezon voleybolda başarıdan başarıya koşan sultanların maddi destek bulamaması ise dikkatlerden kaçmadı. İlçemizi her yıl en az 5 kategoride Türkiye finallerinde temsil eden Voleybol takımı maddi sıkıntı yaşaması ise kafaları karıştırdı.

Hendekspor’da Antrenör İdris Demir, ilk maçı kaybettiklerini ancak iddialarının sürdüğünü söyledi. 

Hendekspor, Eskişehir’de start alan Yıldız Kızlar Voleybol Final Grubu’nda ilk maçında Arkas ile karşılaştı. Güçlü rakibi önünde istediği oyunu sahaya yansıtamaya sultanlar, salondan 3-0 mağlup ayrılarak gruplara kötü bir başlangıç yaptı. Hendekspor gruptaki ikinci sınavında yarın 13.00’da Ankara Karşıyaka Koleji ile karşılaşacak. Sultanlar bu maçı kaybetmesi halinde gruplara veda edecek.