Hendek İnşaat Tadilat
Süper Lig’de geçen sezonu istediği yerde tamamlayamayan Yeni Hendekspor’da güçlü yönetim için düğmeye basıldı. Belediye Başkanı Ali İnci’nin girişimleriyle bir araya gelen oluşumda Şenay Sakal’ın başkan olabileceği öğrenildi.

Hedef BAL olacak

Süper Lig’de geçen sezonu kötü tamamlayan Yeni Hendekspor’da Hendek Belediye Başkanı Ali İnci düğmeye bastı. Başkan İnci’nin girişimleri sonunda AKP İl Yönetim Kurulu üyesi Şenay Sakal’ın öncülüğünde yapılan toplantıda Y.Hendekspor bu sezon öncesi yeni bir oluşum için harekete geçildi. Şenay Sakal’ın başkanlığında Hendek iş adamlarından oluşması beklenen güçlü yönetim şimdiden hedefini belirledi. Gelecek yıl Hendekspor’u, Bölgesel Amatör Lig’e taşımak. 

İki kulüp tek takım

Yeni Hendekspor’da Şenay Sakal başkanlığında oluşması beklenen yönetimin yanı sıra başka bir konu daha gündeme geldi. Kazımiyespor ile birleşerek tek kulüp olarak Süper Lig’de mücadele edilmesi gerektiği gündeme geldi. Yeni Hendekspor yönetiminin, göreve gelmesinin ardından iki kulübün birleşmesi için girişimlerde bulunacağı gelen haberler arasında yer alıyor.