Hendek İnşaat Tadilat
Y.Hendekspor Olağan Genel Kurulu 18 Ağustos Pazar günü Kulüp binasında gerçekleşecek.Çoğunluk sağlanamadığı takdirde bir hafta sonra kulüp binasında çoğunluk aranmaksızın Olağan Genel Kurul gerçekleşecek.

Yeni oluşumda yapılacak Olağan Genel Kurul sonrası  Şenay Sakal’ın başkan olacağı ve yeni yönetimin kongre sonrası görev dağılımı yapılarak sezon çalışmalarınada hızla devam edeceği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz sezon takımın başında görev yapan Antrenör Sami Bağdatlı  bu sezonda takımın başında olacak. Antrenör Sami Bağdatlı sezon öncesi bir yandan takımı toparlarken diğer yandan gençlerle antrenmanlara devam ediyor.Olağan Genel kurul sonrası oluşturulacak takımda çoğunluğu Hendek’ten oluşan futbolculara yer verilecek.

Geçtiğimiz sezon Süper Amatör ligine çıkan Kazımiyespor takımı oyuncusu Zafer, bu sezon Y.Hendekspor forması giymek istediği ve kendisi ile  büyük oranda anlaşma sağlanıldığı  gelen haberler arasında yer alıyor.

Y.Hendekspor geçtiğimiz sezon takımda yer alan futbolcularla tekrar anlaşma sağlayarak eksik olan bölgeler için futbolcu arayışı çalışmalarını da sürdürüyor.