Hendek Vadi Emlak
Kocaalispor, Süper Lig B Grubu’nda haftanın maçında sahasında lider Yeni Hendekspor’u konuk etti. Maça iyi başlayan ev sahibi takım 22.dakikada Cabir’in attığı golle soyunma odasına 1-0 önde girdi. İkinci yarıda oyunda dengeyi kuran Yeni Hendekspor aradığı eşitlik golünü 73.dakikada Muammer’le buldu. Aynı dakikada ev sahibinde Cihangir kırmızı kartla oyun dışı kaldı. Kalan dakikalarda iki takımda başka gol bulamayınca müsabaka karşılıklı gollerle 1-1 sona erdi.

Kocaali-Yeni Hendek maçının yankıları sürüyor

 

Süper Amatör Lig B grubunda Lider Yeni Hendekspor’un Kocaalispor deplasmanın dan 1 puan ile dönmesinin ardından Yeni Hendek cephesinden tepkiler yükselmeye başladı.

 

Yeni Hendekspor futbolculara ve antrenör Sami Bağdatlıya maç boyunca ev sahibi ekip taraftarlarınca küfür edildiği ve Hendekspor taraftarlarının emniyet güçlerinin varlığına rağmen zor anlar yaşadıkları gelen haberler arasında.

 

Özellikle maçın 73.dakikasında gelen beraberlik golünün ardından maçın hakemi Yunus Eren’nin de bu tepkiler nedeni ile baskı altında kaldığı ve verdiği kararlar ile maçın sonucuna olumsuz etki ettiği iddia edildi.

 

 

Kocaalispor: 1

Yeni Hendek: 1

Saha: Kocaali

Hakemler: Yunus Eren** Özgür Öner** Erdi Öz**

Kocaalispor: Burak** Nihat** Emirhan** Ersin** İbrahim** Cihangir (K.K) Tamer** Ümit** Aykut** Cabir** Agah**

Antrenör: Sadun Hoşbay

Y.Hendekspor: Mustafa** Davut** Metehan** Bekir** Vural** Zafer** Serkan** (Cevat**) Hasan** Hüseyin** (Muhammer**) Levent** (Bahadır**)Onur**

Antrenör: Sami Bağdatlı

Goller: Dk.22 Cabir (Kocaalispor), Dk.73 Muhammer (Y.Hendekspor)

Kırmızı kart: Dk.73 Cihangir (Kocaalispor)