Hendek Vadi Emlak
Süper Amatör liginde ilk devreyi namağlup lider tamamlayan Y.Hendekspor ,Futbol Şube Sorumlusu Muhammet Selam’ın verdiği yemekte buluştu.

Başarılı bir ilk devre geçiren Y.Hendekspor devre arası hazırlıklarını sürdürürken Y.Hendekspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Muhammet Selam, Y.Hendekspor yönetim kurulu üyeleri , Futbolcular ve teknik heyet ile  Köfteci Saffet’in yerinde köfte ziyafetinde bir araya geldi.

Moralleri yüksek seviyede olan Y.Hendekspor takımı oyuncuları ,ikinci yarıda da aynı performansı göstermenin gayretini sarf edeceklerini söyleyerek ,Selam’a teşekkür ettiler.

Y.Hendekspor Futbol Şube sorumlusu Muhammet Selam “Ligin ilk yarısını namağlup lider tamamlamaktan dolayı mutluluğumuzu yaşıyoruz.İkinci devreye hazırlanan futbolcularımız ve teknik heyetimiz ile bir araya gelerek bir nebzede olsa bu mutluluğa katkı sağlamak istedik.Futbolcularımızı ve teknik heyetimizi başarılı performansları nedeniyle tebrik ediyorum” dedi.

Antrenör Sami Bağdatlı , Sezon başından bu yana iyi bir çıkış yakaladıklarını ve performansları ile namağlup ilk yarıyı lider kapattıklarını söyleyerek ,ikinci devrede de bu performansı ve çıkışı sürdürmek için çalışmalarını aralıksız devam edeceklerini ifade etti.

Y.Hendekspor futbol takımı , Köfte ziyafetinde neşe içerisinde sohbet ederek keyfi dolu zaman geçirdiler.