Hendek İnşaat Tadilat
Süper Lig Play-Off Grubu’nda Karaman Stadı’nda Yeni Hendekspor, Kalaycıspor ile  karşılaştı. Nefes kesen maçtan 2-2’lik beraberlikle ayrılan Kalaycıspor adını Bölgesel Lig’e yazdırdı.

 Kalaycıspor, Süper Lig Play-Off Grubu’nda final maçında Karaman Stadı’nda Yeni Hendek’le karşı karşıya geldi. İki takım taraftarlarının da büyük ilgi gösterdiği maçta Kalaycıspor, ilk yarıyı 8.dakikada Furkan’ın golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıya iyi başlayan Yeni Hendekspor 70.dakikada Bahadır ile skoru eşitleyerek 1-1’ e getirdi.Kalaycıspor 89.dakikada Özgür ile yeniden üstünlüğü sağlarken maçta son sözü 90.dakikada Yeni Hendek adına Kadir söyledi. 2-2 tamamlanan müsabaka sonrası Kalaycıspor şampiyon olarak adını Bölgesel Amatör Lig’e yazdırdı.

BABAOĞLU TRİBÜNDE

Y.Hendekspor taraftarı maç boyu tezahüratları ile takımı desteklerken MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu ve MHP Belediye Meclis Üyesi Vural Tutkun  Y.Hendekspor taraftarı ile birlikte maçı büyük bir heyecan ile takip ettiler.

 Kalaycıspor: 2

Yeni Hendek: 2

Saha: Karaman Suni

Hakemler: Atilla Karaoğlan** O.Yiğit Karpuz** Mehmet Akıncık**

Kalaycıspor: Semih*** Ensar*** Çağatay*** Melih*** Berker*** Eyüp*** (Murat**) Furkan*** (Şafak***) Yunus*** Atilla*** (Ö.Faruk***) Oğuz*** Özgür***

Antrenör: Güngör İçer

Yeni Hendek: Mustafa*** Davut*** Serkan*** Metehan*** (Kadir***) Bekir*** Zafer*** Levent*** Özkan*** (Hüseyin***) Cevat*** Bahadır*** Onur***

Antrenör: Sami Bağdatlı

Goller: Dk.8 Furkan, Dk.89 Özgür (Kalaycıspor), Dk.70 Bahadır, Dk.90 Kadir (Yeni Hendekspor)

Haberhendek ailesi olarak Y.Hendekspor futbol takımını sezon boyunca gösterdikleri performanslarından dolayı kutlarız.