Hendek Vadi Emlak
Süper Amatör Ligi temsilcilerinden Y.Hendekspor Yönetimi  Bayraktepe tesislerinde iftar verdi.

Bayraktepe tesislerinde verilen iftar programına Belediye Başkanı Ali İnci,ASKF Başkanı Hüseyin Kama,Esnaf Odası Başkanı M.Yaşar Demirel,Y.Hendekspor Kulüp Başkanı Feyzullah Köstereli,Yönetim kurulu üyeleri teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Her ayın ilk Pazartesi günü Yönetim kurulu toplantısı yapan Y.Hendekspor Yönetim kurulu Ağustos ayı toplantısında Bayraktepe tesislerinde verdiği yemekle gerçekleştirdi.

İftar sonrası Y.Hendekspor Kulüp Başkanı Feyzullah Köstereli “İlçemiz futbolunda ekonomik çıta çok yükseldi.Bu doğrultuda bizlere bu bayrağı teslim edenleri mahcup etmemek için yola çıktık.Bu süreci sağlıklı bir şekilde işletip ilçemiz gençlerini aramızda görmek istiyoruz.Alt yapımızda bir çok sporcu gencimiz var.Bunların A takımı düzeyine ulaşması ile başarı da gelecektir.Belediye Başkanımız Ali İnci spora büyük destek vermiş ve meyvelerini de almıştır.Sporcularımız ülke genelinin dışına çıkarak bu başarıyı  ülke dışına çıkararak başarılı olmuşlardır.Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Eski Başkanlardan Rıdvan Kırval ise “Hendek’te yetenek var ve imkanda var.Alt yapıya önem vererek 3-5 yıl sonra profesyonel anlamda kendi takımımızı kurarız.Alt yapı ile ilgili bir oluşumun temelini attık.Bunu devam ettirerek Sakarya’da ses getiririz.Hendek’te pırıl pırıl bir nesil yetişiyor.Birlik ve beraber olalım.3-5 yıl sonra bunlarla gurur duyalım” şeklinde konuştu.

ASKF Başkanı Hüseyin Kama ise Hendek kendi Çocukları ile başarılı olacağına inandığını ve sahip çıkılması durumunda Hendeğin daha çok başarılı olacağına inandığını ifade ederek iftara davet eden Y.Hendekspor başkanı ve yönetimine teşekkür etti.

Belediye Başkanı Ali İnci ise Eğer takıma sahip çıkarsanız,bu takım yürür.Alt yapı olmadan hiçbir yere varılmaz.Biz bu anlamda mahallelerimiz de futbol sahası yapıyoruz.Akovaspor’a ait sahanın ardından kulüp binası ve tesisi tamamladık.Yeşillerspor takımına ait de kulüp binası ve kendi sahalarında antrenman yapacakları sahayı da yapacağız.Hendek 2020 olimpiyatlarında minimum 4 madalya alacak.Bunu göreceksiniz.Bunu birlikte yapacak ve başaracağız.Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

İftar sonrası Y.Hendekspor Kulüp Başkanı Hendekspor’da Onursal Başkanlık yapan Belediye Başkanı Ali İnci ve İş adamı Halit Evin ile eski Başkan İş adamı Rıdvan Kırval’a isimlerinin yazılı olduğu forma hediye etti.