Hendek Vadi Emlak
Y.Hendekspor evinde konuk ettiği Kırkpınarspor'a 3-1 yenildi.Y.Hendek bir çok fırsatı değerlendiremedi.Kazandığı penaltı atışı dahil bir çok topu direkten dönen Y.Hendekspor şanssızlığını yenemeyince sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Play-Off Grubu’nda zirveyi kovalayan Y.Hendekspor sahasında Kırkpınarspor’u konuk etti. Yasin Çelik ile ilk maçına çıkan Kırkpınarspor sahadan 3-1 galip ayrılarak üç puanın sahibi oldu.

 

Play-Off Grubu’nda zirvenin takipçisi Y.Hendekspor evinde Kırkpınarspor ile karşılaştı. Antrenör Yasin Çelik nezaretinde ilk maçına çıkan konuk takım 3.dakikada ismet ve 26.dakikada Soner ile iki farklı öne geçti. Ev sahibi takım 43.dakikada Şehmuz’un ayağından penaltıyı değerlendiremedi. İkinci yarıda Kırkpınarspor 50.dakikada Mesut ile farkı üçe çıkardı. Y.Hendekspor 71.dakikada Onur ile farkı ikiye indirse de maçı 3-1 kazanan Kırkpınarspor gruptaki ilk galibiyetini aldı. 63.dakikada yoğun dolu yağışı sonrası maç 5 dakika durdu.        

 

Y.Hendekspor: 1

Kırkpınarspor: 3

Saha: Hendek

Hakemler: Burak Olcar** Mustafa Öztürk** Aykut Soy**

Y.Hendekspor: Gökhan** Kemal** Musa** Numan** Onur** Cevat** (Kadir*)  Kemal B.** (Hasan**) Erdi** Adil** Şehmuz** Ethem** (Birol**)

Antrenör: İmdat Kum

Kırkpınarspor: Basat*** Furkan** Gökhan** Bilal** Yasin** Zafer** Soner*** Yusuf** (Selçuk**) Mesut** (Ceyhun*)  İsmet*** Cihat** (Menderes*)

Antrenör: Yasin Çelik

Goller: Dk.3 İsmet, Dk.26 Soner, Dk.50 Mesut (Kırkpınar), Dk.71 Onur (Y.Hendekspor)