Hendek Vadi Emlak
Süper Amatör ligi kura çekiminin ardından tüm takımlar sezon hazırlıklarını sürdürürken Y.Hendekspor takımından ses seda çıkmaması kafaları karıştırdı.

Y.Hendekspor takımında bir çok futbolcu belirsizliğin sürmesi nedeniyle sezona kısa bir süre kala takımdan ayrılmaya başladılar.

Y.Hendekspor da geçtiğimiz sezon başarılı performansın ardından 2014-2015 sezonu öncesi yetenekli futbolculardan Onur Topçu Serdivanspor’a transfer olurken, Stoper Metehan Kurt YenikentFıratspor’a ,Orta Saha oyuncusu Levent Taşkın , geçtiğimiz sezon devre arası transfer edilen Cevat ve Şehmuz il dışından takımlarla anlaşması ,H.Gençlikspor’a ,Santrafor Muammer Arslan ve orta saha Zafer Bıçak askere gitti.Diğer futbolcularda takım da yaşanan belirsizliğin sona ermesini bekliyor.

Geçtiğimiz sezon başarıla ilçemizi temsil eden Y.Hendekspor takımının yarıdan çoğunun bu belirsizlikten ötürü transfer olmaları hem taraftarı hemde ilçe halkını üzdü.Bir çok sporcudan yoksun kalan Y.Hendekspor da Antrenör Sami Bağdatlı’yı ısrarla isteyen Ferizlispor ile görüşmelerini sürdürüyor.

Yaşanan bu son gelişmelerin ardından Y.Hendekspor takımının bu sezon neler yaşayacağı merak konusu olurken ,taraftarlar bu sorunlara bir an önce çözüm bulunmasını isteyerek bazı taraftar grupları ise sosyal medyada tepilerini dile getirdiler.

Geçtiğimiz sezon başarılı performansın ardından oynanan  final karşılaşmasını 3 bin taraftarın izlediği Y.Hendekspor takımında bu belirsizliğin biran önce sonlandırılmasını arzuluyor