Hendek Vadi Emlak
 

Süper Lig A Grubu’nda zirvenin en yakın takipçisi Y.Hendekspor, K.Bahilspor deplasmanında zorlanmasına karşın son 15 dakika bulduğu gollerle maçı 2-0 kazandı.

Gol çıkmadı

Süper Lig A Grubu’nda zirveyi kovalayan Y.Hendekspor deplasmanda alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren K.Sahilspor ile karşılaştı. Baştan sona büyük denge içerisinde geçen maçta konuk takım girdiği pozisyonları değerlendiremeyince müsabakada ilk yarı golsüz tamamlandı.

Sonlarda güldü

İkinci yarıda gol için baskısını artıran Y.Hendekspor aradığı golü 77.dakikada Adil ile buldu. Müsabakanın sonucunu ise Şehmuz 87.dakikada attığı golle söyledi. Maçı 2-0 kazanan Y.Hendekspor puanını 31’e yükselterek ikinci sıradaki yerini korudu. K.Sahilspor ise bu yenilgiyle alt sıralardan kurtulamadı.   

 

K.Sahilspor: 0

Y.Hendekspor: 2

Saha: Kocaali

Hakemler: Ö.Faruk Yeşil** O.Yiğit Karpuz** Murat Baş**

K.Sahilspor: Özgür** Bülent** Suat** Samet** Bayramcan** Aykut*** Çağlar** (Ejder*) Furkan** (Alper*) Faruk*** Muhammet*** Rıdvan** (Onur*)

Antrenör: Yılmaz Koç

Y.Hendekspor: Gökhan** Kemal** Musa** Birol** Onur** (Numan**)  Ömer** (Şehmuz**) Kemal B.** (Hasan**) Erdi*** Adil*** Ethem*** Cevat***

Antrenör: İmdat Kum

Goller: Dk.77 Adil, Dk.87 Şehmuz (Y.Hendekspor)