Hendek İnşaat Tadilat
Kuzulukspor’u 3-1 mağlup eden Y.Hendekspor adını Play-Off’a yazdırdı

Süper Lig A Grubu’nun lideri Y.Hendekspor sahasında Kuzulukspor’u ağırladı. 90 dakika boyunca üstün bir oyun ortaya koyan ev sahibi takım sahadan 3-1 galip ayrılarak Play-Off’a kalmayı garantiledi.

Önde kapattı

Süper Lig A Grubu’nda lider durumda bulunan Y.Hendekspor, Play-Off’a kalma mücadelesi veren Kuzulukspor’u sahasında ağırladı. Maça iyi başlayan ev sahibi takım 12.dakikada Adil’in attığı golle 1-0 öne geçti. Bu golün ardından geliştirdiği ataklarda ikinci golü bulamayan Y.Hendekspor soyunma odasına 1-0 önde girdi.

Bileti kaptı

Karşılaşmanın ikinci yarısına da iyi başlayan Y.Hendekspor 50.dakikada Şehmuz ile farkı ikiye çıkardı. Kuzulukspor 55.dakikada Kenan ile farkı bire indirse de mavi-siyahlı takım 65.dakikada Cevat ile yeniden 3-1 öne geçti. Kalan dakikalarda skor avantajını koruyan Y.Hendekspor sahadan 3-1 galip ayrılarak puanını 44’e yükseltti ve son hafta öncesi adını Play-Off’a yazdırmayı bildi.      

 

Y.Hendekspor: 3

Kuzulukspor: 1

Saha: Hendek

Hakemler: Hasan Kösemen** Ekrem Çetin** Murat Baş**

Y.Hendekspor: Gökhan** (Gökhan**) Kemal*** Musa*** Birol*** Onur*** Cevat*** Kemal B.**  Erdi** Adil*** (Ömer** )Şehmuz*** Ethem** (Hasan**)

Antrenör: İmdat Kum

Kuzulukspor: A.Osman** Erol** (Hikmet*) Kadir** Yaşar** Talha** Kenan*** Serkan** (Fatih*) Hakan** Salih*** Veysel** (Merih*) Okan**

Antrenör: İbrahim Altuntaş

Goller: Dk.12 Adil, Dk.50 Şehmuz, Dk.65 Cevat (Y.Hendekspor), Dk.55 Kenan (Kuzuluk)