Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Yeşilyurt 33 nolu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı ve Yönetim kurulu, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Al Kemal Sofu’yu makamında ziyaret etti.

yapılan kongre sonrası yeni göreve başlayan Yeşilyurt 33 nolu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Dursun Öztürk,Yönetim kurulu üyeleri Necati Altıntaş ve Kibar Azap,AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek “ Yeni göreve gelen Kooperatif Başkanımıza ve Yönetim kuruluna görevlerinde başarılar diliyor hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Yeşilyurt 33 nolu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Dursun Öztürk “Göreve yeni geldik.amacımız vatandaşlarımıza daha kaliteli ve güzel hizmet etmektir.Yönetim kurulumuz ile birlikte bunun için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.AK Parti ilçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve ekibine hayırlı olsun diliyor görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu , Yeşilyurt taşıyıcılar Kooperatif Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri bir süre sohbet etmesinin ardından ziyaret son buldu.