Hendek İnşaat Tadilat
1 Amatör D Gurubunda Sarıcalarspor Yeşiller Gençlikspor her iki yarıda attığı golle farklı mağlup etti.

 

Maça her iki takımda hızlı başladı. Karşılıklı ataklarda 33 dakikada Sarıcalar spor Eray’ın firikik golü ile öne geçen taraf oldu. 1-0 Son derce zevkli ve çekişmeli geçen maçın ilkyarısında başka gol olmayınca ilk yarı Sarıcalarsporun 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

 

Maçın ikinci yarısında da heyecan devam etti. Karşılıklı ataklarda pozisyonları değerlendiren yine Sarıcalarspor oldu 65 dakikada Engin farkı ikiye çıkartan golü kaydetti. 2-0 İkinci golden sonra üstünlüğü ele alan Sarıcalarspor 70 dakikada Engin ile bir gol daha bularak farkı üçe çıkardı. 3-0 Maçın son dakikalarında Yeşiller Gençlikspor ataklarında kelesi başarı ile koruyan Ali Fuat gole izin vermeyince Sarıcalarspor üç golle üç puanı alan taraf oldu.

 

Sarıcalarspor 3

Yeşiller Gençlikspor 0

 

Saha: Erenler

Hakemler: Murat Taşçıkar*** Engin Bıçak*** Şaban Yıldırım***

 

Sarıcalarspor: Ali Fuat**** Selçuk*** Uğurcan*** Sercan**** Oğuz*** Ekrem***(İsmet***) Engin****(Yavuz***) Yücel*** Semih*** Eray**** Hüseyin(Ramazan***)

Yedekler: Bilal Yavuz İsmet Samet Serkan Ersin Ramazan

Antrenör: Basri Aktop

 

Yeşiller Gençlikspor: Aytuğ*** Emin** Barış** Emre** Semih**(Furkan**) Faruk*** Samet** Serbay** Aytaç*** M.Alperen** Erhan**(Emre**)

Antrenör: İlhan Bal

 

Goler: dk 33 Eray dk 65-70 Engin Sarıcalarspor