Şanlı ecdadımız Osmanlı dört yüzyıl boyunca Orta Doğu topraklarını ve halklarını adalet , barış ve bolluk içinde yaşatmıştır. Kutsal Beldelerimiz Kudüs’ü Şerif , Mekke’i Mükerreme ve Medine’i Münevvere’ye en büyük hürmeti göstermiş ve büyük hizmetler yapmışlardır. Orta Doğu’dan ayrılışımızdan sonra ise bu bölge en büyük felaketleri yaşamıştır ve yaşamaktadır. Birinci Dünya Savaşı’ndan sonra bölgeye hakim olan Batılı Emperyalistler bu kutsal mekanları savaş alanına çevirmişlerdir. 1948 yılında başta İngilizler olmak üzere Batılı Emperyalistlerin desteğiyle habis kanserli ur İsrail bu toprakların bağrına saplanmıştır. Terör devleti İsrail bölgeyi kan gölüne çevirmiş ve mukaddeslerimizi çiğnemiştir ve çiğnemektedir. Ancak buradan haykırıyoruz “Ey İsrail akıttığın kanlarda boğulaçaksın”
Buradan Sakarya Meydanı’ndan seksen yıldır bütün İslam Ümmeti’nin namusu olan ilk kıblemiz, Peygamber (sallellahu aleyhi vesellem) Efendimiz’in Mi raca yükseldiği mescid Mescid’i Aksa’yı tek başlarına kahramanca savunan Filistinli Mücahit kardeşlerimize sesleniyoruz: “Sizlere selam olsun” , sizlere imreniyoruz, sizler ne kadar güzel insanlarsınız. Kanımızla, canımızla, malımızla yanınızdayız. Az daha sabredin Osmanlı’nın torunları olarak yeniden şanlı ordularımızla geleceğiz inşaAllah.
Bizler; Kudüs aşığı, Ümmet sevdalısı Prof. Dr. Merhum Mücahit Erbakan’ın evlatları olarak. Yeniden Refah Partisi olarak şunu özellikle belirtmek istiyoruz. Artık anlaşılmıştır ki: Bir takım anlaşmalarla , kınamalarla bu sorun çözülemez. Onurumuzu ,namusumuzu kurtarmak için mutlaka fiili adımların atılması gerekiyor. Merhum Erbakan Hocamızın deyimiyle : İsrail ancak güçten anlar…ancak güçten anlar. Yarından tezi yok Türkiye’nin öncülüğünde bütün İslam Ülkeleri’nin liderleri bir araya gelip İslam Birliğini kurmalı. Terör devleti İsrail’e askeri , ekonomik , siyasi müdahaleyi planlamalıdırlar.
Ve başta Türkiye’miz olmak üzere bütün İslam Devlet Başkanları’na sesleniyoruz. Daha neyi bekliyorsunuz. Şu terör devletinin bütün elçilerini sınır dışı edin. Askeri , ekonomik , siyasi bütün antlaşmalarınızı iptal edin. Bütün İsrail mallarının ülkelerinize girişini yasaklayın. Bütün milletimizi de içeceğinden , temizlik maddesine , elektronik eşyasına, kadar bütün İsrail mallarını boykot etmeye davet ediyoruz. Bu katliamlardan sonra bilerek İsrail mallarını kullan mak. Filistinli şehit kardeşlerimizin kanlarına en büyük saygısızlık olacaktır. Aziz Şehitlerimize Allah cc’tan rahmet diliyoruz. Akan kanlarının bereketiyle Mescid’i Aksamız özgür olacaktır inşaAllah.
ÖZGÜR KUDÜS’TE ,ÖZGÜR MESCİD’İ AKSA’DA BULUŞMAK DUASIYLA
ALLAH (CC)’A EMANET OLUN.


YENİDEN REFAH PARTİSİ
SAKARYA İL BAŞKANLIĞI