Hendek Vadi Emlak
Hendek Belediyesi Karate takımı yeni dönem kayıtları başladı.

Avrupa ve Dünya şampiyonalarında dereceler yaparak büyük bir başarıya imza atan ve Türkiye şampiyonalarında madalyalara ambargo koyan Hendek Belediyesi Karate takımında yeni dönem kayıtları başladı.

Yeni şampiyonların yetişeceği kayıt döneminin başlaması ile geleceğin şampiyonları antrenmanlarına başladı.İlk gün kayıtlarında 30 sporcu kayıt yaptırarak ilk antrenmanını Antrenör Nurkan Kayacık nezaretinde gerçekleştirdi.

İlk gün antrenmanında sporcuların yanı sıra ailelerde heyecan içerisinde çocuklarının antrenmanlarını seyrettiler.

Antrenör Nurkan Kayacık ise yeni dönem kayıtları ile birlikte yeni şampiyonların yetişeceğine inandığını söyleyerek her geçen gün Karateye olan ilginin artmasıda sevindirici olduğunu söyleyerek bununla birlikte çocukarın spor yaparak kötü alışkanlıklardan uzak durduğunu vesosyal aktivitelerle daha çok kendilerini geliştirdiğini ifade etti.

Yeni dönemde Karate Kursuna kayıt yaptırmak isteyenler 30 Aralık’a kadar 3 adet vesikalık fotoğraf ,Nufüs Kağıdı fotokopisi,veli izin ve sağlık izin belgesi ile birlikte Hendek Belediyesi Karate salonuna giderek kayıtlarını yaptırabilirler.