Hendek İnşaat Tadilat
 Hendek İlçe Müftülüğü Yaz Kuran Kursları etkinliği çerçevesinde düzenlenen futbol turnuvası  oynanan final karşılaşmaları ile son buldu.

İlçe Müftülüğü Yaz Kuran Kursları,Cami ve Kuran Kursunda okuyan çocuklar arasında birlik,beraberlik ve kardeşliği geliştirmek,kötü ve zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak amacı ile Futbol turnuvası düzenledi.

Yaz Kuran Kursları futbol turnuvasında yer alan 38 Yaz kuran kursu takımları kıyasıya mücadelenin ardından Hendek Belediyesi Halı sahasında  oynanan final müsabakaları ile son buldu.Final karşılaşması Yeşilyurt Camii ile Yusuf Cami arasından oynandı.Karşılaşmayı kazanan Yeşilyurt Camii turnuvanın şampiyonu oldu.Yusuf Camii ikinci,Fatih Camii üçüncü olurken Hantek ise dördüncü oldu.

Final karşılaşması sonrası düzenlenen kupa törenine Kaymakam Mustafa Ayhan,Belediye Başkanı Ali İnci,AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,Yönetim Kurulu üyeleri,CHP İlçe Başkanı Selami Karakadı,Yönetim Kurulu üyeleri,İlçe Müftüsü Ekrem Saylam,Kıbrıs Magosa Gaziler Derneği Başkanı Bekir Tosun,İmamlar,Veliler Ve öğrenciler katıldı.

Kupa töreninde Kaymakam Mustafa Ayhan tüm sporcuları kutlayarak şampiyon takımın kupasını takdim etti.

İlçe Müftüsü Yaz kuran Kursu öğrencileri arasında yaz kursu boyunca çeşitli spor turnuvaları düzenleyerek çocukların birlik,beraberlik,kardeşlik ve kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını amaçlayarak tertip ettik.Sporcularımızı kutluyor, Kupa törenimize katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.