Hendek İnşaat Tadilat

Hendek İlçe Müftülüğünde müfettiş görevini yürüten Musa ve Zinnet Özdemir çiftinin oğulları Toplum Destekli Polis Yavuz Özdemir, Düzce ilimizin önde gelen esnaflarından Yılmaz ve Emine Baş çiftinin kızları Fatma ile bir ömür hayata (inşallah) evet diyerek yelken açtılar.

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli, İlçe Müftülüğü personeli, Siyasi parti temsilcileri, Sivil toplum kuruluş temsilcileri, Baş ve Özdemir ailelerinin sevenleri ve yakınları katıldı.

Bayraktepe sosyal tesislerinde binin üzerinde katılımla gerçekleşen muhteşem düğün töreninde Yavuz ve Fatma çifti havaii fişek gösterileri altında alana geldi.

Havaii fişek gösterilerinin ardından Yavuz ve Fatma çifti pastayı kesmesinin ardından nikah törenine geçildi.

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü nikahı kıyarken Nikah şahitliklerini İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş ve Hanedan işletme şefi Selim Özdemir yaptı.

Yavuz ve Fatma Özdemir çifti Hendek Emniyet Müdürlüğü personeli olan mesai arkadaşları ve sevenleri ile  gönüllerince eğelenerek mutluluklarını pekiştirdiler.

Yavuz ve Fatma çiftinin Bayraktepe sosyal tesislerinde düzenlenen muhteşem düğün cemiyetinde Özdemir ve Baş aileleri misafirleri ile yakından ilgilenerek katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.