Hendek Vadi Emlak
Hendek Melek Nişancı Huzur evi sakinleri 18-24 Mart Yaşlılar haftası programında Türk Halk Müziği Korosunun konseri ile coştu.

18-24 Yaşlılar haftası nedeni ile Hendek Halk Eğitim Merkezi Türk Halk Müziği Korosunun Melek Nişancı Huzur evinde düzenlediği Konsere Kaymakam Mustafa Ayhan,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan,İlçe Halk Eğitim Müdürü Nilüfer Karaoğlan,İl Genel Meclis Üyesi Adem Öz,Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan,Melek Nişancı Huzur evi müdürü Barış Ak VE Huzur evi sakinleri katıldı.

Hendek Halk Eğitim Merkezi Türk Halk Müziği Korosunun birbirinden güzel söyledikleri Türkülerle Huzur evi sakinleri gönüllerince eğlenerek muhteşem bir gece geçirdiler.

Huzur evi sakinleri Koronun söylediği oyun havaları ile oynayarak eğlenceli zamanlar geçirdi.Program sonunda Türk Halk Müziğinin,Türkü ziyafetinden memnun olan Huzur evi sakinleri koroyu ayakta alkışladı.

Program sonunda Kaymakam Mustafa Ayhan Türk Halk Müziği Koro şefi Devlet Konservatuarı Müdür Yardımcısı Temel Bilimler Bölüm Başkanı Sertan Demir’e çiçek takdim etti.

Kaymakam Mustafa Ayhan Yaşlılar haftası nedeniyle düzenlenen programda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Gecenin sonunda Huzur evine yeni gelen 75 yaşında ki Aynur Çevik kendi çizdiği ve hazırladığı Ahşap resim tablosunu  Kaymakam Mustafa Ayhan’ın Kızları Öykü ve Ezgi’ye hediye etti.

Programın ardından Melek Nişancı Huzur evi ,güzel bir gece yaşatan Türk Halk Müziği Korosuna ve misafirlere ikramlarda bulundu.