Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Melek Nişancı Huzurevi Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi İşbirliğinde düzenlenen programda, Türk Sanat Müziği Hendek Korosu muhteşem bir müzik ziyafeti verdi.

Melek Nişancı Huzur evi toplantı salonunda verilen müzik ziyafeti programına  Kaymakam Mustafa Ayhan, Sosyal Hizmetler İl müdürü Kerem Toprak, Garnizon Komutanı Vekili Jandarma Üsteğmen Ercan Çetin,Melek Nişancı Huzur evi müdürü Barış Ak  ve davetliler katıldı.

Hendek Türk Sanat Müziği korosu Huzur evi sakinlerine müzik ziyafeti verdiler.

Melek Nişancı Huzur evi sakinleri Türk Sanat Müziği Korosu ile neşeli zaman geçirdiler.

 

 Yaşlılarımızın hoşça vakit geçirmeleri ve sosyal yaşamla kaynaşmaları amacıyla düzenlenen gecede Kaymakam  Mustafa Ayhan Türk Sanat Müziği Hendek Koro şefine program sonunda çiçek takdim etti. Kaymakam Mustafa Ayhan  bu tür etkinliklerle sosyal sorumluluk projelerine desteklerinin devam edeceğini belirtti  ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Melek Nişancı Huzur evi Müdürü Barış Ak ise bu tür etkinlerin devam edeceğini ve yaşlıların keyifli zaman geçirmeleri için çalışmaların süreceğini belirterek,Katkılarından dolayı Türk Sanat Müziği Hendek Korosuna  ve desteklerinden dolayı Kaymakamımız Mustafa Ayhan’a çok teşekkür etti.