MHP Hendek İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Özcan ve Fatma Nişancı çiftinin oğulları Emre, Hasan ve Meryem Açıkdilli çiftinin kızları Yasemin ile bir ömür mutluluğa evet dedi.

ENG Garden düğün salonunda düzenlenen Nikah merasimine MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, CHP İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, MHP İlçe Başkanı Burhan Namlı,  Yönetimi, MHP Kocaeli eski milletvekili Kemal Köse, MHP Karamürsel ilçe başkanı Çetin Öksüz, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Sakarya Kartvel Gürcü-Laz Kültür derneği başkanı Mustafa Kolat ve yönetim kurulu üyeleri, Ülkü Ocakları Hendek İlçe Başkanı Sıtkı Yaz, Yönetimi, STK Temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Yasemin ve Emre çiftinin nikahını Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu kıyarken genç çiftin nikah şahitliğini ise MHP Kocaeli eski milletvekili Kemal Köse, mali müşavir Zahit Kundakçıoğlu, Uzm. Dr. Özkan Dikmen ve İbrahim Defne yaptı.

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu her düğün cemiyetinde olduğu gibi Yasemin ve Emre çiftine Türk Bayrağı ve Kuran-ı Kerim takdim ederek ömür boyu mutluluklar diledi.

MHP İl ve İlçe Teşkilatının tam kadro yer aldığı nikah cemiyetinde Ülkü Ocakları Hendek İlçe Başkanı Sıtkı Yaz’da genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek Türk Bayrağına sarılı Kuran-ı Kerim hediye etti.

Nişancı ve Açıkdilli ailesi çocuklarının mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan misafirleri ile yakından ilgilenerek katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Nikah merasiminin ardından Sakarya Kartvel Gürcü-Laz Kültür Derneği folklor ekipleri birbirinden güzel halk oyunlarını sergiledi.

Yasemin ve Emre çifti mutluluklarını yakınları ve sevdikleri ile gönüllerince eğlenerek pekiştirdi.