Hendek Vadi Emlak
Hendek’te çıkan yangında 3 katlı binanın 3.katında çıkan yangında 3 daire birde Teras   tamamen yandı. Vatandaşlar ise diğer ilçe ve Büyükşehir İtfaiyesinden takviye ekip gelmesi nedeniyle de büyük tepki gösterdiler.

Hendek Kemaliye Mahallesi D-100 Karayolu üzeri Terminal yanında Ahmet Uçar’a ait binanın 3.katında belli olmayan nedenden ötürü yangın çıktı. İtfaiye ekipleri müdahale etsede Yangın giderek büyüdü. Her geçen dakika büyüyen Yangına İtfaiye ekipleri müdahale etmekte zorlandı. İtfaiye Hendek Grup Amirliğinden 3 aracın yanı sıra SASKİ  su tankeri ile müdahale ederek yangının bitişikte ki  binalara sıçramaması için çaba sarf etti. Bazı vatandaşlarda çatıya çıkarak İtfaiye ekiplerine yardımcı oldular. Çıkan yangın söndürülemeyince 3 daire ve bir teras tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi.Yangından dolayı Elektrik ve Doğalgaz hattı kesildi.Yangında Üç daire ve bir teras tamamen yanarak kullanılamaz hale gelirken Can kaybı yada yaralı olmaması tek sevindiren taraf oldu.

Vatandaşlardan İtfaiyeye tepki

Vatandaşlar ise İtfaiye ekiplerinin yetersiz kaldığı diğer ilçe ve büyükşehirden takviye gelmemesinden dolayı büyük tepki gösterdiler. Evleri yanan aileler ise hem itfaiye ekiplerine tepkilerini dile getirdiler hem de büyük üzüntü yaşadılar.Çıkan Yangında bir çok vatandaş ise Yangın mahalline gelerek Yangına müdahaleyi izlediler.

3 Daire ve bir terasın cayır cayır yandığı yangında Akyazı ve Büyükşehir İtfaiyesi soğutma çalışmaları sırasında gelmesi ise ayrı bir tepki topladı.