Hendek Vadi Emlak
Hendek Halk Eğitim merkezi 2013-2014 Eğitim  öğretim yılında Yağlı boya , Naht ve Dijital Fotoğrafçılık alanında açtığı kurslar sonrası kursiyerler bir yıl boyunca hazırladıkları eserlerinin sergilendiği yıl sonu sergisi törenle hizmete açıldı.

Hendek Belediyesi sosyal tesislerinde gerçekleşen Yağlı boya , Naht ve Dijital Fotoğrafçılık Sergisi açılış törenine Kaymakam Mustafa Ayhan,Belediye Başkanı Ali İnci,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan,İlçe Halk Eğitim Müdürü Necati Tan,Daire Amirleri İlçe Halk Eğitim personeli ve vatandaşlar katıldı.

İlçe Halk Eğitim Müdürü Necati Tan yaptığı konuşmada sergide emeği geçen herkese ve sergi açılışına katılan herkese teşekkür etti.

Kaymakam Mustafa Ayhan ve Belediye Başkanı Ali İnci hayırlı olsun dilekleri ile birlikte kurdaleyi kestiler.

Hendek Halk Eğitim Merkezi kurs öğretmenleri sergiyi gezen ziyaretçilere bilgiler verdiler.

Açılışın ardından Kursiyerlerin emek vererek hazırladıkları sergi ziyaretçiler tarafından beğeni ile gezilerek takdir edildi.

Yağlı boya , Naht ve Dijital Fotoğrafçılık Sergisini gezen Belediye Başkanı Ali İnci ,sergide neden Bayraktepe,Uludere gibi yerlerimizin fotoğrafları yok.İlçemizde onca güzel yerler varken bu sergide buraların fotoğraflarının olmamasından dolayı serzenişte bulundu.

Yağlı boya , Naht ve Dijital Fotoğrafçılık Sergisi 18 Haziran Çarşamba günü akşamına kadar açık kalacak.