Yağbasan Mahallesinde düzenlenen 13.Geleneksel Yağbasanlılar İftar Programına Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek Ak Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide, Muhtar Mustafa Koçoğlu ve Yağbasan Mahalle Sakinleri katıldı.

Geniş katılımla, samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen Yağbasan Mahallesinde'ki vatandaşların ve ev hanımlarının kendi imkânları ile hazırladıkları iftar programında İl dışından ve çeşitli yerlerde ikamet eden Yağbasanlılar, gecenin geç saatlerine kadar sohbet ederek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Protokol Üyeleri, Yağbasan Mahalle halkına hazırladıkları iftar programından ötürü teşekkür etti.

Yağbasan Mahalle Muhtarı Mustafa Koçoğlu kısa bir hoş geldin konuşması yaptı. Koçoğlu, Rahmet, bereket, mağfiret ayı olan Ramazan ayının hepimize ve bütün İslam ümmetine hayırlara, berekete, kurtuluşa vesile olmasını temenni ediyorum diyerek, her yıl düzenlenen geleneksel iftar programına katılan Sn. Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza ve beraberindekilere yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.