Hendek İnşaat Tadilat
Amatör Lig temsilcilerimizden Y. Hendekspor sahasında Harb-İş Tankspor’u konuk etti.

Karşılaşma öncesi MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu ve ekibiher iki takımada başarılar dileyerek, dostluk içerisinde bir karşılaşma olması ve hak edenin kazanması temennisinde bulundu.

Başlama vuruşu ile birlikte Y.Hendeksporsık sık rakip kaleye ataklar düzenleyerek gol bulmaya çalıştı. Yakaladığı fırsatları gol ile değerlendiremeyen YeniHendekspor aradığı golü 16. Dakikada Cevat ile buldu. İlk yarı 40. Dakikada Y.Hendekspor’lu Şehmuz’un attığı gol ile Y.Hendekspor’un 2-0’lık üstünlüğü ile sonuçlandı.

İkinci yarı her iki takımda karşılıklı ataklarla gol bulmaya çalıştı. YeniHendekspor’lu Şehmuz 61. Dakikada kendisinin 2. takımının 3. golünü atarak takımını rahatlatan isim oldu. YeniHendeksporoyunun üstünlüğünü eline geçirerek ataklarını sıklaştırdı. 76. Dakikada Şehmuz hattrick yaparak kendisinin 3. Takımının 4. Golünü attı. 80. DakikadaHüseyinYeniHendekspor’un 5. Golünü atarak karşılaşmanın son sözünü söylemiş oldu. YeniHendekspor, Harb-İş Tankspor’u 5-0 mağlup ederek Playoff’u garantilemiş oldu.

YeniHendekspor: 5

Harb-İş Tankspor: 0

Hakemler: Burak Kılıç, Ahmet Duman, Enes Fedai

Stad: Hendek Atatürk

YeniHendekspor: Mustafa, Davut, Metehan, Bekir, Kadir, Zafer, M. Ali (Özkan), Hasan, Şehmuz, Cevat (Hüseyin), Onur (Emirhan)

Antrenör: Sami Bağdatlı

Harb-İş Tankspor: Can (Necmi), Sefa M, Aygün (Burak), Samet, Murat, Serkan, Sefa A, Atakan, İlker, Oğuz, Mücahit

Antrenör: İbrahim Makine

Goller: Dk 16 Cevat, Dk 40, Dk 61, Dk 76 Şehmuz, Dk 80 Hüseyin (YeniHendekspor)