Haberhendek sitemiz kurulduğu günden bu yana siz değerli okurlarımızın görüş ve önerilerine önem vererek yeni bir uygulama başlattık.

Google Play Store’da Hendek’te kayıtlı tek ilçe haber sitesi olan HaberHendek, siz değerli okuyucularımızın desteği ve sizlerden aldığımız güçle her geçen gün daha da gelişecek.

Hendek ilçemizin her bölgesinden göndereceğiniz, haber niteliği taşıyacak, bilgi, fotoğraf ve videoları bizlere ulaştırmanız artık daha kolay.

Gönderdiğiniz resim ve videolara ait olayların anlatımını da kısa ve öz açıklamalarla bize WhatsApp haber hattımızdan gönderiniz. Editörlerimizin kontrolünden sonra haber niteliği taşıyan tüm gönderileriniz Haberhendek.com sayfalarında yerini alacaktır.

Editörlerimiz tarafından gönderilerinizin doğruluğu araştırılacak ve doğruluk payı yüksek gönderilerde bulunan siz değerli okuyucularımızın da istemeleri halinde bu haberlerin altında kendi isim ve imzaları yer alabilecektir.

Sorumluluk sahibi ve duyarlı vatandaşlarımıza haber sitemize yapacakları katkıdan dolayı teşekkür ederiz. Lütfen, gönderilerinizi 0505 875 34 22 no’lu telefonumuzdan bize iletiniz.